dost_site dost_site
Dost Site Anasayfası
dost_site
dost_site dost_site
dost_site
dost_site

Birisi güzel bir söz söylüyorsa bu, dinleyenin dinlemesinden, anlamasından ileri gelir.
                                      Mevlana 


dost_site
Dost Site Anasayfası ayrac Hakkımızda ayrac Yazılar ayrac Forum ayrac İletişim
 
 

Bedene Hitap Bir Şifa yöntemidir

YAZICI DOSTU

 

 

BEDENE HİTAP BİR ŞİFA YÖNTEMİDİR

 

Kişi bedeninde hastalığı meydana getiren enerji ile konuşmalıdır. Atatürk'ümüzün de işaret ettiği "asil kanımız" çok önemlidir.

Kandaki cana giriniz.

Kandaki cana hitap ediniz.

Yüksek benliğinize hitap ediniz.

Ona deyiniz ki "Bütün gücünü bedenine ver ve gereksiz enerjileri toprak anaya yolla."

Bu ifadeler doğru zamanda yerince kullanıldığında derinden etkili olurlar. Yakın gelecekte şifayı topraktan ayaklarımızla çekeceğiz. Bu anlamda toprak kutsaldır, saygımızı, sevgimizi, minnettarlığımızı ona nasıl göstereceğimizi de ayrıca düşünmeliyiz. Bütün bunlar için kişinin bedenen temiz olması yetmiyor. Zihnen temiz ve kalben saf olması gerekiyor. Olumlu bir alan yaratılması önemlidir. Bu bozuk enerjilerden korku, kin vesaireden uzak olmak, sevgi ve merhametle dolu olmak demektir. Şifa yanıbaşımızda ama yöntemini bilmediğimizden bedenimize davet edemiyoruz.

Etkili bir yöntem olan düşünce gücünü şöyle kullanacağız. Enerji düşünceyi takip eder. Sevgi dolu olduğumuzda, sevgi enerjisini yönlendiririz. Aksi de öyledir. Sevgi şifa enerjisidir. Hasta bölgemizle konuştuğumuzda, buraya sevgimizi yolladığımızda, yumuşak sesimizin gücünü, kudretini, önemini bildiğimizde, şifa enerjisinin hasta organımızı doldurup yıkadığını tasavvur ettiğimizde şifa gerçekleşir. Ama bu durum devamlılık ister, hemen bir kerede gerçekleşmez. Sağlığı bozmak, onu yeniden düzeltmekten daha kolaydır. Kendimizi ne kadar olduğumuz gibi kabul eder, yargılayıp durmazsak sevginin şifa enerjisine o kadar yer açarız. Umut=güç=iyimserlik, iyi olmayı umut etmek şifanın bedenimize girmesidir. Şu anda karar verin umutlu musunuz, umutsuz mu? Gücünüzü kullanmak istiyor musunuz, istemiyor musunuz?

Bedenimizin şifa ile ilişkisinin en büyük bağlantısı, varoluş amacımız doğrultusunda yaşayıp yaşamadığımızdır. "Kendinizde gerçekleştireceğiniz en özel noktanın açığa çıkmasından sonra" diyor bilgi. Özel noktamızı açığa çıkardığımızda evrenle uyum içinde ve beden-zihin-kalp uyumu içinde olacağız. Hem kendimiz tam şifada olacağız, hem de şifayı talep edenlere ulaştıracağız. Bundan daha büyük sevinç, daha büyük kazanç olabilir mi?

Günal Gölhan  - 12.1.2013 
*dostsite.org*

 

  
 
 
 
 
Sigarayı bırakmaya hazırlanırken beynin yapısı değişiyor
Geçtiğimiz aylarda Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan bir araştırmada, sigarayı bırakabilen tiryakilerin bu başarılarında beyin donanımlarının payı olabileceği anlaşıldı.

Küresel Isınma varsa kışlar neden bu kadar soğuk geçiyor?
Dünya’nın iklimi günden güne ısınırken Amerika Birleşik Devletleri’nin ardı ardına dört dondurucu kış yaşaması, küresel ısınmayla ilgili çelişkileri ortaya çıkardı.

Dünyanın en büyük radyo teleskopu Çin’de şekillenmeye başladı
Çin’in Guizhou bölgesinde kurulan ve yarım kilometre çapındaki devasa radyo teleskopa çok sayıda yansıtıcı üçgen çelik panel yerleştirildi. Tamamlandığında bu dev çanakta toplam 4.400 panel yer alacak.

BİYOLOJİK BİLGİSAYAR KEŞFEDİLDİ, SIRADA BİYOLOJİK İNTERNET VAR
Stanford’dan bir araştırma grubu, yaşayan bir hücrenin içinde çalışabilecek, hastalıkları teşhis edip toksik tehlikelere karşı alarm verebilecek biyolojik bir bilgisayar geliştirdi. Bu bilgisayar yeri gelince tehlikeli veya işe yaramayan hücreleri yok edebilme özelliğine de sahip.

KELEBEKLER YOKSA SAĞLIK DA YOK
Türkiye'nin Kelebekleri Doğa Rehberi kitabının yazarı Ahmet Baytaş, Türkiye'deki Kelebeklerin Kırmızı Listesi adlı kitap için bakın neler yazmış...

ÇÖLDE BİNLERCE MOR KÜRE BULUNDU
ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Tuscon şehrinde esrarengiz mor küreler bulundu.

GELECEĞİN YÜZEN ŞEHİRLERİ: LILYPADS
Gerçekten yüzen şehirlere ihtiyaç var mı? 21.yüzyılın başlarında, etkilerini her geçen gün daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma...

KEDİ TOLDO SAHİBİNİN MEZARINA HEDİYE TAŞIYOR
İtalya’da sahibinin ölümünün ardından mezarının yerini keşfeden Toldo adlı kedi bir yıldır her gün mezarlığın yolunu tutuyor, sahibine hediyeler götürüyor.

YUNUSLAR İNSANLARA HEDİYE VERİYOR
Bir grup biyolog yunuslarla ilgili bir süredir araştırma yapıyordu. Araştırmanın sonuçları şaşkınlık uyandırıcı... Avustralya'nın Tangalooma Adası sahilinde yapılan araştırmada yunusların insanlara hediye getirdikleri ortaya çıktı.

SİİRT’TE PARANORMAL YANGIN OLAYLARI
Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu. A.A. 23 Aralık. 2012
 
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yazılar | Forum | Ziyaretçi Defteri | Linkler | İletişim
Son Güncelleme: 17 Nisan 2019 Çarşamba Bu Sitenin Web Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Hazırlanmıştır...