dost_site dost_site
Dost Site Anasayfası
dost_site
dost_site dost_site
dost_site
dost_site

Birisi güzel bir söz söylüyorsa bu, dinleyenin dinlemesinden, anlamasından ileri gelir.
                                      Mevlana 


dost_site
Dost Site Anasayfası ayrac Hakkımızda ayrac Yazılar ayrac Forum ayrac İletişim
 
 

2013 Yılı İçin Tahminler

YAZICI DOSTU

 

 

 

 

İnsanlıkta evrim döngüsünün geçişine tanık oluyorsunuz. Tam olarak bu döngünün dönüm noktasındasınız ve 2013'te bu döngünün daha kuvvetli olduğunu ve daha direkt etkisi olacağını ve sonuçlar tezahür ettireceğini göreceksiniz. Aslında, 2013 ruhsal çalışma ve ruhsal enerjide büyük atılımların yılı olacak. Telepatinin gücünde keşifler yapılacak.

Evren ve insanın içsel dünyası arasındaki ilişkilerde keşifler yapılacak. İnsanın hastalık, ağrı ve enerjisel daralmalar ile baş etme yeteneğini dönüştürecek olan bilinçte keşifler yapılacak. 2012'de rahatsız edici olan kutuplaşmaların 2013'te de devam edeceğini bilerek bu tahminleri yapıyorum. Görüyorsunuz, gördüğünüz kozmik drama tamamen bitmedi.

Kutuplulukların hala önemli enerjisel kuvveti olacak. Gücü elinde tutanlar, yollarının dünyanın çöküşüne katkıda bulunduğu görülse de, hala güçlerine tutunmayı arıyor olacaklar. Yine de, ortaya çıkan yeni bilinç genişleyecek ve dramatik bir değişimi sağlayacak. Bu geçiş hem enerjisel bir geçiştir hem de insanlığı yüksek boyutlara açan bir geçiştir.

2013 diğer boyutların varlığının bilimsel kanıtını görecek. 2013 ölümden sonra hayatın var olduğunun kanıtını görecek.

2013 karanlık maddenin ne olduğunun ve evrenin karanlık madde, karanlık enerji adı verilen bu bilinmeyen enerji ile nasıl işlev yaptığının keşfine tanık olacak.

2013 bilimsel cephede bazı güzel keşiflere tanık olacak, buna Mars'taki büyük keşif de dahil. 2013'te, bir zamanlar Mars'ta yaşam olduğu keşfedilecek. Bazı fizikçiler bunu zaten biliyor. Komşunuz Mars'ta bir zamanlar yaşam olduğunun kanıtı olacak.

2013 insanlığın Dünyaya doğal sevgisinin ve saygısının içsel uyanışının genişlemesini görecek. Bu saygı bu gezegendeki ruhsal arayıcıların Dünya'ya Mavi Mücevher adını vermelerine neden oldu.

2013 sonunda, galaksideki dünya dışı varlıkların varlığının kanıtına şüphe gölgesinin ötesinde tanık olacak. Büyük bir ifşaat olacak. Bir uyanış olacak. Dünyanın dışında yüksek formda gezegensel yaşam keşfedilecek.

2013'te gezegensel şifa ve gezegensel teknoloji zenginleşecek. 2013'te gezegensel şifaya odaklanmada daha büyük bir yetenek olacak. Gezegensel şifa, yüksek bilinç, yüksek varlıklar ve gezegenin ruhu arasında eşsiz bir etkileşim, pozitif ve iyileştirici bir etkileşim olması için, insanlığın gezegenin ruhu ile nasıl pozitif şekilde etkileşebileceğini öğretecek.

Aslında, bu etkileşim, bu gezegenin şu anda var olan sayısız dengesizliği yenebileceği tek yoldur. İnsanlık 2013'te bu gezegenin ruhuyla ruhsal olarak ve telepatik olarak önemli ölçüde etkileşim kurabilme noktasına ulaşacak. Bu etkileşim, biyosferin insanlığın gereksinimleri ile uyum içinde kalabilmesi için, Dünyanın enerjilerini yeniden dengelemeye yardımcı olacak.

2013 ayrıca diğer boyutların varlığının kanıtını görecek. Herkes diğer boyutları duyumsuyor, ama 2013'te perdeler kaldırılacak. Bu perdelerin bir kısmı, gerçekleşecek olan enerjisel değişimler ile kalkacak.

 Herkes Dünyanın Merkezi Güneş ile hizalanmasını biliyor. Herkes, Dünya ile etkileşecek olan yeni elektromanyetik bir enerji alanının var olduğunu biliyor. Bu elektromanyetik enerji değişimi sayısız kaynaktan geliyor. Güneşteki değişimlerden geliyor. Ayrıca galaktik ortamdaki değişimlerden geliyor. Dünyanın galaksinin merkezi etrafındaki yolculuğunu hatırlayın, bu nedenle galaksi etrafındaki yolunda Dünya, farklı elektromanyetik parçacıklar ile karşılaşıyor.

Yükselmiş üstatlar, yüksek boyutlu varlıklar 2013'te Dünya ile çalışmalarını artıracaklar. Onların düşünce enerji alanlarının toplamı ve sayısız yıldız tohumu vasıtasıyla sağladıkları kanal bilgisi, bu gezegende yeni pozitif enerji kuvveti oluşturuyor. Ben, Juliano bu gezegende daha önce hiç bu kadar sayıda ruhsal olarak uyanmış insan olmadığını söylüyorum. Kutupluluklara rağmen, sayısız problemlere rağmen, çatışmalara rağmen, Mavi Mücevherde ruhsal zihniyete sahip çok sayıda yıldız tohumu var olmaya devam ediyor.

Arkturuslu Juliano

David Miller kanalıyla

(Çeviri: Saffet Güler)

 

 

  
 
 
 
 
Sigarayı bırakmaya hazırlanırken beynin yapısı değişiyor
Geçtiğimiz aylarda Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan bir araştırmada, sigarayı bırakabilen tiryakilerin bu başarılarında beyin donanımlarının payı olabileceği anlaşıldı.

Küresel Isınma varsa kışlar neden bu kadar soğuk geçiyor?
Dünya’nın iklimi günden güne ısınırken Amerika Birleşik Devletleri’nin ardı ardına dört dondurucu kış yaşaması, küresel ısınmayla ilgili çelişkileri ortaya çıkardı.

Dünyanın en büyük radyo teleskopu Çin’de şekillenmeye başladı
Çin’in Guizhou bölgesinde kurulan ve yarım kilometre çapındaki devasa radyo teleskopa çok sayıda yansıtıcı üçgen çelik panel yerleştirildi. Tamamlandığında bu dev çanakta toplam 4.400 panel yer alacak.

BİYOLOJİK BİLGİSAYAR KEŞFEDİLDİ, SIRADA BİYOLOJİK İNTERNET VAR
Stanford’dan bir araştırma grubu, yaşayan bir hücrenin içinde çalışabilecek, hastalıkları teşhis edip toksik tehlikelere karşı alarm verebilecek biyolojik bir bilgisayar geliştirdi. Bu bilgisayar yeri gelince tehlikeli veya işe yaramayan hücreleri yok edebilme özelliğine de sahip.

KELEBEKLER YOKSA SAĞLIK DA YOK
Türkiye'nin Kelebekleri Doğa Rehberi kitabının yazarı Ahmet Baytaş, Türkiye'deki Kelebeklerin Kırmızı Listesi adlı kitap için bakın neler yazmış...

ÇÖLDE BİNLERCE MOR KÜRE BULUNDU
ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Tuscon şehrinde esrarengiz mor küreler bulundu.

GELECEĞİN YÜZEN ŞEHİRLERİ: LILYPADS
Gerçekten yüzen şehirlere ihtiyaç var mı? 21.yüzyılın başlarında, etkilerini her geçen gün daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma...

KEDİ TOLDO SAHİBİNİN MEZARINA HEDİYE TAŞIYOR
İtalya’da sahibinin ölümünün ardından mezarının yerini keşfeden Toldo adlı kedi bir yıldır her gün mezarlığın yolunu tutuyor, sahibine hediyeler götürüyor.

YUNUSLAR İNSANLARA HEDİYE VERİYOR
Bir grup biyolog yunuslarla ilgili bir süredir araştırma yapıyordu. Araştırmanın sonuçları şaşkınlık uyandırıcı... Avustralya'nın Tangalooma Adası sahilinde yapılan araştırmada yunusların insanlara hediye getirdikleri ortaya çıktı.

SİİRT’TE PARANORMAL YANGIN OLAYLARI
Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu. A.A. 23 Aralık. 2012
 
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yazılar | Forum | Ziyaretçi Defteri | Linkler | İletişim
Son Güncelleme: 17 Nisan 2019 Çarşamba Bu Sitenin Web Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Hazırlanmıştır...