dost_site dost_site
Dost Site Anasayfası
dost_site
dost_site dost_site
dost_site
dost_site

Birisi güzel bir söz söylüyorsa bu, dinleyenin dinlemesinden, anlamasından ileri gelir.
                                      Mevlana 


dost_site
Dost Site Anasayfası ayrac Hakkımızda ayrac Yazılar ayrac Forum ayrac İletişim
 
 

Elemental Enerjiler — Başmelek Mikail

YAZICI DOSTU


Tezahürdeki Partnerler: Elemental Enerjiler

           Sevgililer, bu zamanda sizler üstatlığın yeni seviyelerinde ortaya çıkarken sizi desteklemek için çalışan o ışık varlıklarından bahsetmek istiyoruz. Yolculuğunuzda sevgimizi ve desteğimizi almak için melek âlemlerindeki bizlerle ve yükselmiş üstatlarla bilincinizi nasıl birleştireceğinizi zaten biliyorsunuz. Şimdi, size hizmet etmek ve Işığın yeni ızgaralarında sizinle birlikte – yaratmak için bekleyen diğer ışık varlıkları, Elementaller ve Doğanın Deva Zekâlarından söz etmek istiyoruz.

           Gezegeniniz için cennet ızgaralarını ve cennet kodlarını aktive ettiniz. Devalar ve Elementaller ışığın kutsal geometrileri vasıtasıyla birlikte – yaratma sürecinde sizinle çalışmayı bekliyorlar. Her şeyin kutsal olduğunu ve tezahür eden her şeyin ışığın kutsal geometrileri vasıtasıyla varoluşa aktığını hatırlamanızı istiyorlar.

           Cennet ızgarası, Elemental zekânın birlikte – yaratıcı yardımıyla gezegeni bir cennet olarak tezahür ettirme ve yaratma için ışık geometrilerini içerir. 2008'de bir çok Işık işçisi, Doğanın Elemental enerjileri ve beşinci boyut insan melek zekası arasında Yeni Dünya partnerliğini aktive etmek için Elemental ışık tapınaklarını ve Vorteksleri aktive etti. 9 Şubat’taki Ay tutulmasında, küresel cennet ızgarasının armoniklerini aktive etme işleminde gezegensel elemental enerjinin "daha fazlasını "online" getirmek için "kod aktivasyonlarının" yeni bir seti aktarılacak.

           Bu zamanda, Sevgililer, Elemental Krallığın enerjisini görmeye ve algılamaya başlayacaksınız. Ve, ister bilimsel olun ve fotonları düşünün, ister hassas olun ve "perileri" düşünün ya da samanik olun ve "arketip kuvvetleri" düşünün; bu enerjileri etrafınızda algılamaya başlayacaksınız. Şehir merkezinde yaşayıp yasamamanız önemli değil, enerji ve yaşamla titreşerek ve bulunduğunuz yere cenneti dokumaya başlamak için Elemental Enerjileri çağırmanızı bekleyerek cennet ızgarası ordadır. Sevgililer, şehirlerinizde ve kasabalarınızda cennet ızgaralarınızı aktive etmeye başlayacaksınız. Orada olan, yaratımlarınızda paylaşmak için çağırılmayı bekleyen Elemental ışık varlıklarını algılamaya başlayacaksınız.

           Sevgililer, Elementaller Dünya’yı, toprağı sevmeyi ve onun hayat kanını, yani suyu onurlandırmanızı öğretirler. Fiziksel varlığınızda sizin de toprak ve su olduğunuzu ve her şeyin ondan çıktığı maddeyi onurlandirmanizi istiyorlar. Etrafınızda her yerde cennet formlarını tezahür ettiren kalıpları taşıyan bu ışık ızgarasının varlığını görmenizi ve hissetmenizi ve bu formları tezahüre getirmeye başlamanızı istiyorlar. Elemental Işıklar ile ilişkinizi yeniden kurun ve onların bu kutsal ızgaralarda yasamın tezahürüne nasıl değer verdiklerini ve rehberlik yaptıklarını öğrenin.

           Varlığınıza cennet enerjisine çektikçe, bu sizin kendi cennet kodlarınızı aktive eder ve sizi ışığın beşinci boyutunda bulunmanın ve yaşamanın yeni şekline hizalar. Sevgili ışık üstatları, bu Yeni Dünya'da şehirlerinizin ve kasabalarınızın içinden Elemental zekalarla yaratmak ve bunları cennet topluluklarına dönüştürmek sizin ayrıcalığınızdır. Ve siz bunu yaparken, her şehrin zaten bir "Işık Şehri" olduğunu, cennet ızgarasında aktive edilmeyi ve maddi planda tezahüre getirilmeyi bekleyen, cennet şehrin mükemmel bir holografik ışık kalıbı olduğunu görürsünüz. Bu "ışık şehirlerini nasıl aktive edeceğinizi ve bunları etrafınızdaki cennet ızgaralarında nasıl tezahüre çekeceğinizi öğreneceksiniz. Aslında, bu sizi bekleyen yaratıcı bir meydan okumadır. Bir şehrin eski dünya tanımını değiştirip, saf halindeki canlı, enerjik doğal yaşamla dolu yeni dünya şehri ile hizalanabilir misiniz! Temiz, güzel, iyi yönetilen bir şehir ve mutlu ve destekleyici bir topluluğun yuvası. Bu rüyayı görüp yaşayabilir misiniz? Bu rüyayı cennet ızgarasında Elemental zekalarla birlikte – yaratabilir misiniz? Bu rüyaya hizalanma fırsatları Ay tutulmasında size sunulacak.

           Sevgililer, bu algısal geçişi yapmaya hazır olanlarınıza, melek ve elemental zekâlar rehberlik yapacaklar. Etrafınızdaki ızgaralarda bu ışık varlıkların aktivitelerini algılamaya başlayacaksınız ve bu ışıkların sizin ışığınızla partner olarak nasıl çalıştığını anlamaya başlayacaksınız. İster saf doğada olsun veya Dünya’nın şehirlerindeki doğal enerjileri aktive etme projesinin bir parçası olarak, doğanın enerjisini ve gücünü ve Elemental enerjileri onurlandıran, yaşamanın yeni projelerine ve yeni şekillerine yönlendirileceksiniz. Sevgililer, Elementallerin yaratıcı enerjisi ve gücü şehirlerinize geri dönerken, sevincin ve barışın sihrinin ve akışının geri döneceğini bilin. Çünkü cennet ızgaralarından ne kadar çok enerjiyi tezahüre getirirseniz, Maddi planda o kadar çok barış ve bolluk yaratırsınız. cennet ızgaralarının amacı budur.

© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global
Çeviri: Saffet Güler, www.starchildglobal.com  

09.02.2009 *dostsite.org* 
 
 
 
 
Sigarayı bırakmaya hazırlanırken beynin yapısı değişiyor
Geçtiğimiz aylarda Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan bir araştırmada, sigarayı bırakabilen tiryakilerin bu başarılarında beyin donanımlarının payı olabileceği anlaşıldı.

Küresel Isınma varsa kışlar neden bu kadar soğuk geçiyor?
Dünya’nın iklimi günden güne ısınırken Amerika Birleşik Devletleri’nin ardı ardına dört dondurucu kış yaşaması, küresel ısınmayla ilgili çelişkileri ortaya çıkardı.

Dünyanın en büyük radyo teleskopu Çin’de şekillenmeye başladı
Çin’in Guizhou bölgesinde kurulan ve yarım kilometre çapındaki devasa radyo teleskopa çok sayıda yansıtıcı üçgen çelik panel yerleştirildi. Tamamlandığında bu dev çanakta toplam 4.400 panel yer alacak.

BİYOLOJİK BİLGİSAYAR KEŞFEDİLDİ, SIRADA BİYOLOJİK İNTERNET VAR
Stanford’dan bir araştırma grubu, yaşayan bir hücrenin içinde çalışabilecek, hastalıkları teşhis edip toksik tehlikelere karşı alarm verebilecek biyolojik bir bilgisayar geliştirdi. Bu bilgisayar yeri gelince tehlikeli veya işe yaramayan hücreleri yok edebilme özelliğine de sahip.

KELEBEKLER YOKSA SAĞLIK DA YOK
Türkiye'nin Kelebekleri Doğa Rehberi kitabının yazarı Ahmet Baytaş, Türkiye'deki Kelebeklerin Kırmızı Listesi adlı kitap için bakın neler yazmış...

ÇÖLDE BİNLERCE MOR KÜRE BULUNDU
ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Tuscon şehrinde esrarengiz mor küreler bulundu.

GELECEĞİN YÜZEN ŞEHİRLERİ: LILYPADS
Gerçekten yüzen şehirlere ihtiyaç var mı? 21.yüzyılın başlarında, etkilerini her geçen gün daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma...

KEDİ TOLDO SAHİBİNİN MEZARINA HEDİYE TAŞIYOR
İtalya’da sahibinin ölümünün ardından mezarının yerini keşfeden Toldo adlı kedi bir yıldır her gün mezarlığın yolunu tutuyor, sahibine hediyeler götürüyor.

YUNUSLAR İNSANLARA HEDİYE VERİYOR
Bir grup biyolog yunuslarla ilgili bir süredir araştırma yapıyordu. Araştırmanın sonuçları şaşkınlık uyandırıcı... Avustralya'nın Tangalooma Adası sahilinde yapılan araştırmada yunusların insanlara hediye getirdikleri ortaya çıktı.

SİİRT’TE PARANORMAL YANGIN OLAYLARI
Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu. A.A. 23 Aralık. 2012
 
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yazılar | Forum | Ziyaretçi Defteri | Linkler | İletişim
Son Güncelleme: 17 Nisan 2019 Çarşamba Bu Sitenin Web Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Hazırlanmıştır...