dost_site dost_site
Dost Site Anasayfası
dost_site
dost_site dost_site
dost_site
dost_site

Birisi güzel bir söz söylüyorsa bu, dinleyenin dinlemesinden, anlamasından ileri gelir.
                                      Mevlana 


dost_site
Dost Site Anasayfası ayrac Hakkımızda ayrac Yazılar ayrac Forum ayrac İletişim
 
 

Ruh Amacınız Nedir? — Uriel'in Mesajı

YAZICI DOSTU


           Ruhunuzun yolculuğunun amacı iyileşme, büyüme ve dönüşümdür. Yaşamınızın farklı zamanlarında, ruh amacınız üzerinde bulunduğunuz yolunuzdaki adımı ve çözüme ulaşmak için çözmeniz gereken enerjileri yansıtır. Şifa çalışmanızı yapmadan bir adımdan diğerine ilerlemek mümkün değildir ve o tamamlanıncaya kadar ruh amacınızın o veçhesinde kalırsınız. Böylece yolculuğunuzun her adımında, yaşam yolunuz ruh amacınızı yansıtır ve tek göreviniz, size gösterildiği şekilde amacınızın içinde olmaktır. Bu çalışmayı tamamladığınız zaman, ruh amacınızın sonraki aşamasına giriş kapısı olarak size sonraki adım açılır.

           Dünya planına girdiğiniz zaman, ruh amacınız iyileşmedir, böylece tüm deneyimleriniz bu aşamayı tamamlamak için gerekli olan bilgiyi getirmeye odaklanır. Gereksiniminiz olan tüm öğrenimler, denetimlemek zorunda olduğunuz dersler ve ruhsal kontratınızın ve karmik yolculuğunuzun parçası olan ruhlar size takdim edilir. İyileşme, kendinizi, ruh grubunuzu iyileştirmek için anlaşmanızı tamamlayacak kadar gerekli olan sürede gerçekleşir. Şifayı tamamladığınız zaman, amacınız büyüme aşamasına geçer.

           Büyüme aşaması sırasında, iyileşmenizi uygulamaya koyma fırsatlarına sahip olursunuz. Sahip olduğunuz her deneyim, iyileşmenizi onaylamayı sağlar veya ilave şifa dersleri yaratır. Büyümeniz ve anlayışınız temin edildiğinde, ruh amacınız dönüşüme ilerler ve burası spiritüel üstatlığa ulaştığınız ve mucizelerin enerjisine girdiğiniz yerdir. Dönüşüm, yeni ruhsal kontratlar yaratma, yeni ruh aileleri ile birleşme ve varoluşun yeni boyutlarına girme fırsatlarıyla gerçekleşir.

           Ruh amacınızın tüm veçhelerini tek bir yaşamda tamamlamayabilirsiniz. Bu veçheler yaşamlar boyu süren iyileşmeleri temsil eder ve her adımın tamamlanması sizin için sahipsiz duyguların ve enerjilerin önemli bir yeniden bütünleşmesidir. Amacınıza ulaşıp ulaşamadığınız ile ilgili yargılanmazsınız ve amacınıza ulaşmak için kendinize birçok fırsatlar sağlarsınız. Her zafer sizin için, ruh grubunuz için bir başarıyı ve kolektif enerjilerin dönüşümü için yeni bir fırsatı temsil eder. Kendiniz ve başkaları için şefkat ve koşulsuz sevgiyi uygulamanızı sağlayan huzura, neşeye ve anlayışa eriştiğiniz zaman, ruh amacınızın bir veçhesini tamamladığınızı bilirsiniz.

Jennifer Hoffman, Çeviri: Saffet Güler
23.11.2008 -
www.urielheals.com

24.11.2008 *dostsite.org* 
 
 
 
 
Sigarayı bırakmaya hazırlanırken beynin yapısı değişiyor
Geçtiğimiz aylarda Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan bir araştırmada, sigarayı bırakabilen tiryakilerin bu başarılarında beyin donanımlarının payı olabileceği anlaşıldı.

Küresel Isınma varsa kışlar neden bu kadar soğuk geçiyor?
Dünya’nın iklimi günden güne ısınırken Amerika Birleşik Devletleri’nin ardı ardına dört dondurucu kış yaşaması, küresel ısınmayla ilgili çelişkileri ortaya çıkardı.

Dünyanın en büyük radyo teleskopu Çin’de şekillenmeye başladı
Çin’in Guizhou bölgesinde kurulan ve yarım kilometre çapındaki devasa radyo teleskopa çok sayıda yansıtıcı üçgen çelik panel yerleştirildi. Tamamlandığında bu dev çanakta toplam 4.400 panel yer alacak.

BİYOLOJİK BİLGİSAYAR KEŞFEDİLDİ, SIRADA BİYOLOJİK İNTERNET VAR
Stanford’dan bir araştırma grubu, yaşayan bir hücrenin içinde çalışabilecek, hastalıkları teşhis edip toksik tehlikelere karşı alarm verebilecek biyolojik bir bilgisayar geliştirdi. Bu bilgisayar yeri gelince tehlikeli veya işe yaramayan hücreleri yok edebilme özelliğine de sahip.

KELEBEKLER YOKSA SAĞLIK DA YOK
Türkiye'nin Kelebekleri Doğa Rehberi kitabının yazarı Ahmet Baytaş, Türkiye'deki Kelebeklerin Kırmızı Listesi adlı kitap için bakın neler yazmış...

ÇÖLDE BİNLERCE MOR KÜRE BULUNDU
ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Tuscon şehrinde esrarengiz mor küreler bulundu.

GELECEĞİN YÜZEN ŞEHİRLERİ: LILYPADS
Gerçekten yüzen şehirlere ihtiyaç var mı? 21.yüzyılın başlarında, etkilerini her geçen gün daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma...

KEDİ TOLDO SAHİBİNİN MEZARINA HEDİYE TAŞIYOR
İtalya’da sahibinin ölümünün ardından mezarının yerini keşfeden Toldo adlı kedi bir yıldır her gün mezarlığın yolunu tutuyor, sahibine hediyeler götürüyor.

YUNUSLAR İNSANLARA HEDİYE VERİYOR
Bir grup biyolog yunuslarla ilgili bir süredir araştırma yapıyordu. Araştırmanın sonuçları şaşkınlık uyandırıcı... Avustralya'nın Tangalooma Adası sahilinde yapılan araştırmada yunusların insanlara hediye getirdikleri ortaya çıktı.

SİİRT’TE PARANORMAL YANGIN OLAYLARI
Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu. A.A. 23 Aralık. 2012
 
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yazılar | Forum | Ziyaretçi Defteri | Linkler | İletişim
Son Güncelleme: 17 Nisan 2019 Çarşamba Bu Sitenin Web Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Hazırlanmıştır...