dost_site dost_site
Dost Site Anasayfası
dost_site
dost_site dost_site
dost_site
dost_site

Birisi güzel bir söz söylüyorsa bu, dinleyenin dinlemesinden, anlamasından ileri gelir.
                                      Mevlana 


dost_site
Dost Site Anasayfası ayrac Hakkımızda ayrac Yazılar ayrac Forum ayrac İletişim
 
 
Kullanıcı Adı :  
Şifre :  
     
Yeni Üye - Şifremi Unuttum
Bu forumu düzenlememizin amacı, spiritüel alanda bilgi paylaşımında bulunmak ve bu konulara gönül vermiş kişilerle dostluk geliştirmektir. Üyelik sadece foruma katılmak içindir. e-mail adresiniz 3. şahıslar tarafından görülmemektedir.
 
Forum > Çevre İlişkilerimiz > ANA HASADI YAPMAKLA MÜKELLEF TÜM AKİTLİ NİZAMİ BİLİNÇLERE DUYURUDUR-1
 
MESAJ
MERHABA ,

DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN HAD SAFHALARINI GEÇİRMEKTE OLDUĞUMUZ BU UZAY/ ZAMAN DİLİMİNDE, BETA NOVA PROJESİNİN TEMELLERİNİN ATILMIŞ OLDUĞUNU VE ARTIK SELEKSİYONUN HIZLA ARTTIĞINI, NEREDEYSE HER GÖREVLİ BİLİNÇ, BU FARKINDALIĞI YAŞAMAKTADIR.

ALLAH'IN MİNYATÜR KAİNATLAR ZİNCİRİNİN SİSTEM-NİZAM -DÜZEN VEÇHELERİNDE SİSTEM, BİNLERCE YILDIR ALLAHIN GÖRÜNEN YÜZÜ, VİTRİN OLMA ÖZELLİĞİNDE OLMUŞTUR . SİSTEM , HER DÖNEM DİN, BİLİM VE SANAT DALLARI İLE TOPLUMSAL YÜCELİMLERLE HER BİR VARLIĞIN EVRİM AŞAMASINDA KENDİNİN NEREDEN GELDİĞİNİ VE KİM OLDUĞUNU HATIRLAYACAK YA DA KENDİSİNE BU SORUYU SORDURACAK OLGULARI YAŞATMIŞTIR.

YERYÜZÜ PLATFORMUNDA , ÇOĞUNLUKLU OLARAK SİSTEM ODAKLARI VASITASI İLE KADİM DÖNEMLERDEN İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GEÇİŞ (KIYAMET) DÖNEMİNE KADAR GÖREV VURGULANMIŞTIR. HER DÖNEM TOPLUMLARIN EVRİM İHTİYACINA BİNAEN GEREKLİ OLAN DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM, SİSTEM ODAKLARINCA GÜNÜMÜZE TAŞINMIŞTIR. GÖREVLİLERİN YAPMIŞ OLDUKLARI GÖREVLERLE TOPLUMSAL DÖNÜŞÜM GÜNÜMÜZE KADAR GETİRİLMİŞTİR

TASAVVUF ÖĞRETİSİNDE, RABSAL VE RUHSAL ÖĞRETİLERDE DE HEP BAHSİ GEÇEN , FETHİ NURANİ VE FETHİ ZULMANİ ADI VERİLEN İKİ GÜÇ TOPLULUĞU ÇEKİRDEK DÜNYA'NIN SEYİR PROGRAMINDA BETANOVA GEÇİŞİ İÇİN GÜÇLERİNİ KULLANARAK , ÇİFT KUTBİYET YASASI MUCİBİNCE YERYÜZÜ PLATFORMUNA YOLLAMIŞ OLDUKLARI EVLADİ BİLİNÇLER İLE KIYAMET DÖNEMİNİN GEÇİŞİNİ POZİTİF VEYA NEGATİF MAHİYETTE SONLANDIRACAKLARDIR . FETHİ NURANİLER, BİLİNDİĞİ ÜZERE ALLAH YOLUNDA KENDİNİ HİZMETE ADAMIŞ BİLİNÇLERDİR. SİRİUS BARAJ TASARRUF PLANLARINDAN DOĞRUMLANMIŞ VE ÇEKİRDEK DÜNYA'DA GÖREV VURGULAMAK ÜZERE İLGİLİ YILDIZ KUTBUNA AKİT VERMİŞLERDİR.
 
CEVAPLAR
 
 
ŞİLERTKHA ÖZSEL GELİŞİM MERKEZİ , ŞU ANA KADAR YERYÜZÜ PLANINDA VERİLMİŞ BİR ÇOK BİLGİNİN BİR ÇOK BUUDUNUN AÇILDIĞI TEK ODAK OLARAK KENDİNİ SONSUZ SINIRSIZ BİLGİDE SINIRLAMAYIP VE YÜREĞİNCE BİR ŞEYLER EKSİK DİYEREK KENDİNE BİR ŞANS DAHA TANIMA FIRSATI VEREN TÜM NİZAMİ BİLİNÇLER İÇİN KAPILARINI AÇMAKTADIR .

ŞİLERTKHA ÖZSEL GELİŞİM MERKEZİ , ''BİLGİ DEVRİ BİTTİ '' DİYEN KAİLE ALIŞLARIN ÖTESİNDE , SONSUZ SINIRSIZ OLANIN BİLGİSİNİ SINIRLAMADAN , ENERJİ SÖMÜRÜLÜYOR DEMEDEN , SONSUZ SINIRSIZ OLANIN ENERJİSİ İLE İHYA OLACAK OLANA KAPILARINI AÇMAKTADIR.

ŞİLERTKHA ÖZSEL GELİŞİM MERKEZİ , NİZAMIN DEVREDE OLDUĞUNU VE ARTIK SESİNİ DUYURDUĞUNU BİLDİRİR.


ANA HASADI YAPMAKLA MÜKELLEF
TÜM AKİTLİ NİZAMİ BİLİNÇLERE DUYURUDURHER CUMARTESİ
SAAT 15:00 'TE YAPILAN ÜCRETSİZ TANITIM SEMİNERLERİMİZE
HER SİRİUS GÖREV / İCRAAT ÜNİTESİ DAVETLİDİR


ŞİLERTKHA ÖZSEL GELİŞİM MERKEZİ

ADRES : Kozyatağı mah. Bayar Cad. Altın Sitesi C Blok Kat:2 Dr:13
Kozyatağı / İstanbul
TEL : 0 216 445 91 90

ilaala - 27.10.2010 23:44:15
____EVRENSEL YAZGINIZ HİÇ BİR ZAMAN DEĞİŞMEZ ZANNEDERSİNİZ.ANCAK BAZI ZORUNLU HALLERDE ONU DEĞİŞTİRMEK SİZİN ELİNİZDE DEĞİLDİR; AMA EVRENSEL PLANIN EMİRLERİ ONLARI DEĞİŞTİREBİLİR.____
Bilgi kitabı Fas.13.sayfa.114

BİLGİ KİTABINDA , EVRENSEL YAZGINIZ OLARAK TABİR EDİLEN, BİLİNDİĞİ ÜZERE LEVHİ MAHFUZ KAYITLARIDIR. .LEVHİ MAHFUZ KAYITLARI , EZELİ VE EBEDİ DEĞİŞMEZ , ŞAŞMAZ MUTLAK PLAN KAYITLARIDIR.

ÇEKİRDEK DÜNYA ORTAMINDA ÖZGEN POTANSİYELİNDE Kİ HER GÖREVLİ, BAĞLI OLDUĞU ASİL KAYNAK ADINA ÇEKİRDEK DÜNYA'DA DENEYİM, EVRİM , GÖREV YAPMAKTADIR. HER BİR GÖREVLİ BİLİNCİN MUKADDERİ HAYAT FORMASYONU BAĞLI OLDUĞU PLANDAN ENKARNE EDİLMEDEN EVVEL DEĞİŞMEZ VE ŞAŞMAZ BİR ÖZELLİKTEDİR. YAŞANAN VE YAŞANACAK OLAN , SAHİP OLUNAN TÜM ÖZELLİKLERİN HEPSİ, MUTLAK PLAN (LEVHİ MAHFUZ) KAYITLARINDADIR. YUKARIDAKİ ALINTIDAN ANLAŞILACAĞI ÜZERE BİLGİ KİTABININ İÇİNDE VERİLMİŞ OLAN BU PASAJDA '' EVRENSEL PLANIN EMİRLERİ '' İFADESİ DEĞİŞİMİ SAĞLAYABİLECEK VE DEĞİŞTİREBİLECEK BİR YETKİNLİK . LEVHİ MAHFUZ KAYITLARINI TUTAN UZMAN BİLİNÇLER TARAFINDAN, EVRENSEL PROGRAMLAR İÇİN DEĞİŞTİRİLEBİLECEĞİNİ GÖRMEKTEYİZ.

SONSUZ SINIRSIZ UZAY BİLİNCİNİN KAYNAĞI OLAN KAYNAK POTANSİYELİNİN ARZUSU İLE GERÇEKLEŞEN HER OLUŞ, AKTİF BİR VAR OLUŞTUR.
NASIL Kİ SİSTEM, GÖRÜNEN VEÇHE İSE NİZAM, GENELE VERİLEN BİLGİLERDE DE GİZLİ GEÇMEKTEDİR .

SİSTEM NİZAM'A , NİZAM'DA DÜZEN'E TABİDİR.

SİSTEM, YAPMIŞ OLDUĞU GÖREVLER İLE BİNLERCE YILDIR ATAKTADIR VE GÖREVLİ BİLİNÇLER ÜZERİNDE SİSTEMİN ŞUURUNU VEREREK , NİZAMİ GÖREVLİ BİLİNÇLERİ NİZAM ŞUURUNA HAZIRLAMAK İLE MÜKELLEFTİR. BU HAZIRLIK, SELEKSİYON PROSEDÜRÜNE BAĞLANMAKTADIR ANCAK SİSTEM, NİZAM'A HİÇ BENZEMEMEKTEDİR . NİZAM'DA VAKURİYET VARDIR , ZAPTURAPT VARDIR . VARLIĞIN İÇSEL VEYA DIŞSAL YAŞAMINDA DENGELİ BİR HAL İLE YAŞAMINI ZAPTURAPT ALTINA ALMASINI SAĞLAR. NİZAMSAL ŞUURUN KAZANILMASININ ARDINDAN DÜZEN ŞUURU DEVREYE GİRMELİDİR .

GÖREVSELLİK , SİSTEM ODAKLARININ ÖTESİNDEDİR VE SİSTEMDE SINIRLI OLMAYIP SONSUZA AÇILMAKTADIR. ADI ÜSTÜNDE '''SONSUZ SINIRSIZ OLAN'' VE BUNUN HER TELAFFUZUNDA BİLGİNİN VE ENERJİNİN UCU BUCAĞININ HERHANGİ BİR SINIRI OLMAYACAĞI ARTIK BİR HAKİKATTİR.
NİZAMİ GÖREV PROSEDÜRÜ SİSTEM ODAKLARINCA SINIRLANAMAZ, SINIRLANMAMALIDIRDA

NİZAMİ BİR BİLİNÇ ZAPTURAPTLI SEVGİ VE HOŞGÖRÜ ÇERÇEVESİNDE KALABİLEN , OLUMSUZ HADİSELER KARŞISINDA YAŞADIKLARININ ANLAMSIZLIĞINI VE GİTTİKÇE YAŞAMINDA HİÇBİR ŞEYİN DEĞİŞMEDİĞİNİ FARK EDEBİLENDİR VE BUNU FARK EDEREK YAŞADIĞI EPRÖVLERİN ARTIK KENDİSİNİ DENGEDEN ÇIKARARAK BUNALIM, STRES GİBİ HATTA MENFİ BİR OLGUNUN YAŞANDIĞI ODAK İÇERİSİNDE ‘’ BU DA SİRİUS'TAN GELEN BİR EPRÖV ‘’ DEME ZAMANI DEĞİLDİR ARTIK REHAVET ORTAMININ ZAMANI DEĞİLDİR

BETANOVA GEÇİŞİ YÜZLERCE YIL SONRA OLACAK GİBİ ALGILANSA DA DUYABİLECEK , DİNLEYECEK KULAKLAR İÇİN ZAMANI GELMİŞTİR . BİLGİ KİTABI, SELEKTE EDİCİ ÖZELLİĞİ İLE İÇİNDE AÇILMAMIŞ VE ÇÖZÜLMÜŞ NİCE ŞİFRELERİ İÇERMEKTE OLSA DA BETANOVA PROJESİ YÜZLERCE YIL SONRA GERÇEKLEŞECEK BİR PROJE OLMAYIP BU DA SELEKSİYONUN BİR BUUDU OLARAK BİLİNMEDEN , SORGULANMADAN NİCE BİLİNÇLERCE GÖREV MEYANINDA HEBA EDİLECEKTİR . AKİT MUHTEVALARINI HATIRLAMAYIP SADECE SİSTEMİK COŞKUNLUK İÇERİSİNDE YAŞAYARAK ANCAK KENDİ İÇSELLİĞİNDE YAŞADIĞI BİR ÇOK DEPRENİŞİ SORGULAMAYAN YANSITICI GÖREVLİLER ARTIK NİZAMIN DEVREDE OLDUĞUNU VE GİZLİLİĞİN KALDIRILDIĞININ BİLİNCİNE VARMA ZAMANINDADIRLAR .

NİZAMA KENDİNİ KATAN, NİZAMI HİSSEDİP GÖRECEKTİR. GİZLİLİK VE SESSİZ KALMALAR LEVHİ MAHFUZ KAYITLARINDAN DEĞİŞTİRİLMİŞTİR . HER BİR NİZAMİ BİLİNÇ, BU UZAY/ZAMAN DİLİMİNDE, BİLİNEN VE EN GÜVENİLİR KAYNAK OLARAK BİLDİĞİ DOĞRUNUN YÜZYILLAR SONRA ANLAŞILACAĞINI BİLE BİLE , ŞİMDİ ANLAMADIĞINI KABUL ETMELİ VE SELEKSİYONUN HER TÜRLÜ OLABİLECEĞİNİ BİLEREK AKİT MUHTEVASINDAN ÖTÜRÜ ÖZ'ÜNE ŞANS VERMELİDİR .

ilaala - 27.10.2010 23:43:57
 
 
 
Sigarayı bırakmaya hazırlanırken beynin yapısı değişiyor
Geçtiğimiz aylarda Duke Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan bir araştırmada, sigarayı bırakabilen tiryakilerin bu başarılarında beyin donanımlarının payı olabileceği anlaşıldı.

Küresel Isınma varsa kışlar neden bu kadar soğuk geçiyor?
Dünya’nın iklimi günden güne ısınırken Amerika Birleşik Devletleri’nin ardı ardına dört dondurucu kış yaşaması, küresel ısınmayla ilgili çelişkileri ortaya çıkardı.

Dünyanın en büyük radyo teleskopu Çin’de şekillenmeye başladı
Çin’in Guizhou bölgesinde kurulan ve yarım kilometre çapındaki devasa radyo teleskopa çok sayıda yansıtıcı üçgen çelik panel yerleştirildi. Tamamlandığında bu dev çanakta toplam 4.400 panel yer alacak.

BİYOLOJİK BİLGİSAYAR KEŞFEDİLDİ, SIRADA BİYOLOJİK İNTERNET VAR
Stanford’dan bir araştırma grubu, yaşayan bir hücrenin içinde çalışabilecek, hastalıkları teşhis edip toksik tehlikelere karşı alarm verebilecek biyolojik bir bilgisayar geliştirdi. Bu bilgisayar yeri gelince tehlikeli veya işe yaramayan hücreleri yok edebilme özelliğine de sahip.

KELEBEKLER YOKSA SAĞLIK DA YOK
Türkiye'nin Kelebekleri Doğa Rehberi kitabının yazarı Ahmet Baytaş, Türkiye'deki Kelebeklerin Kırmızı Listesi adlı kitap için bakın neler yazmış...

ÇÖLDE BİNLERCE MOR KÜRE BULUNDU
ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Tuscon şehrinde esrarengiz mor küreler bulundu.

GELECEĞİN YÜZEN ŞEHİRLERİ: LILYPADS
Gerçekten yüzen şehirlere ihtiyaç var mı? 21.yüzyılın başlarında, etkilerini her geçen gün daha fazla hissettiğimiz küresel ısınma...

KEDİ TOLDO SAHİBİNİN MEZARINA HEDİYE TAŞIYOR
İtalya’da sahibinin ölümünün ardından mezarının yerini keşfeden Toldo adlı kedi bir yıldır her gün mezarlığın yolunu tutuyor, sahibine hediyeler götürüyor.

YUNUSLAR İNSANLARA HEDİYE VERİYOR
Bir grup biyolog yunuslarla ilgili bir süredir araştırma yapıyordu. Araştırmanın sonuçları şaşkınlık uyandırıcı... Avustralya'nın Tangalooma Adası sahilinde yapılan araştırmada yunusların insanlara hediye getirdikleri ortaya çıktı.

SİİRT’TE PARANORMAL YANGIN OLAYLARI
Siirt'te yaşayan Toprak ailesinin oturduğu evdeki eşyaların 4 ayda yaklaşık 300 defa yandığı iddia edildi. Yaşananlar nedeniyle aile 4 kez ev değiştirmek zorunda kaldı. Kameralar önünde alev alan halı ve evin bir kısmı korkuya neden oldu. A.A. 23 Aralık. 2012
 
 
 
Anasayfa | Hakkımızda | Yazılar | Forum | Ziyaretçi Defteri | Linkler | İletişim
Son Güncelleme: 5 Şubat 2020 Çarşamba Bu Sitenin Web Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Hazırlanmıştır...